Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování na usb

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné na USB vypálit zdrojový soubor ve formátu .wmv, aby se to potom choval jako DVD disk? Mám autorádio Colombus RNS 510 a ten umí přehrávat DVD nosiče. Umí přečíst i USB disk, ale veškerá videa na něm přehraje jako MP3, tedy bez obrazu. Zajímalo by mě tedy, jestli je možné na USB nahrát videa, která by se chovala jako DVD disk. Děkuji Vám za odpověď.

Já si ten návod četl hodněkrát, ale až teď mi docvaklo, že tam nepíšou WMV, ale WMA, takže dobrý...Přes externí zdroje videa asi nepůjdou, jen DVD.
Nevíte náhodou co znamená alokační tabulka souborů FAT? Připojení zařízení musí být FAT16(méně 2GB) nebo FAT32 (více 2GB).
Ale stejně by mne zajímalo jestli se USB může chovat jako DVD :D

na usb sa nedá napáliť nič,usb sa dá iba odpáliť vyskratovaním......pokial autrádio cez usb port prehráva všetko len ako mp3 alebo ako iný čisto zvukový formát,tak tam windows media video prehrávať zrejme nepôjde nijako,usb port tam zrejme slúži len ako externý zdroj zvuku,nie obrazu....môžeš skúsiť vytvoriť na usb flashdisku zložky Video_TS a Audio_TS,prekonvertovať wmv do mpeg a umiestniť tie prekonvertované súbory do zložky Video_TS a skúsiť to prehrať.....