Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativní způsob screenshotu na Androidu

Dobrý den,

můžete mi doporučit nějaký jiný způsob, jak udělat ScreenShot na Android telefonu?
Můj problém je, že Huawei Ascend P7 má ta kovová tlačítka hrozně u sebe, a s krytem tam prostě dva prsty nedám, abych to zmáčkl naráz, to fakt nejde.
Potřebuju často dělat screeny a tak bych potřeboval nějakou ověřenou appku nebo jiný způsob, jak na to.

Problém je, že všechny appky co jsem viděl tam píšou jen

In order to make a Screen capture hold volume down button and press power button...

To je mi jasné, ale to je právě ten problém - tohle nedokážu, hledám alternativu, např. nějaké plovoucí tlačítko, které můžu kdykoliv zmáčknout a ono to udělá screen...

Děkuji za jakékoliv rady

VYŘEŠENO: Zjistil jsem, že můj telefon má tuhle funkci integrovanou, stačí si najet na notifikační lištu, dát tu šipečku dolů a rychle kliknout na fotoaparát, pokud se to udělá správně, udělá to screen :) Dobrá vychytávka, věděli, proč to tam dávají :)

+1