Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lcd displej hp625 a 630

Dobrý den,
Mám k Vám dotaz...
Kamarád má na svém notebooku prasklý lcd displej.má hp 630.

Druhý kamarád má špatnou zakladní desku na svém hp 625.
Pasoval by teda lcd displej z notebooku hp 625 na 630 ?
Asi by to neměl být problém, jen se pro ujištění ptám...
Ďěkuji mnohokrát

To si zistis tak ze si na zadnej strane precitas modelove oznacenie a skusis si najst datasheet. Minimalne musia mat stejne rozlisenie a bitovu hlbku a stejny konektor, potom by to mohlo aj ist bez uprav v BIOSe resp. nejakej EEPROM na doske alebo kam vyrobca nacpal EDID data.