Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet ?

Zdravím můžete mi doporučit nějaký kvalitnější tablet na sledování videí na youtube, twitch projíždění facebooku a podobných zaležitostí ? Měl jsem ted prestigio multipad thunder 7.0i ale vydržel jen 2 roky už se nenabíjí + k tomu občas blbnul.

to urcite nevadi. Vadi prach na chladici ak to ma nejaky ventilator. Ak nema tak v tom ziaden prach neni a ani nevadi.
Potom si tam asi nainstalil viry alebo to inac rozdrbal, to tam neni moznost vratit OS na stav od vyroby? Urcite je. Potom to nebude pomalejsi.
(P.S. jaj to je android, ale aj to sa asi da zadrbat hovadinami)