Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde se připojit na wifi

Několik měsíců se doma připojuji na noťasu na wifi od UPC. Dneska najednou přestal jít internet a najednou to nevyhledá jedinou wifi síť. Tak jsem se musel připojit kabelem. Čím to může být? Restart PC ani modemu nepomohl.

Moze byt vadny alebo blbo nakonfigurovany router. Ine zariadenie sa pripoji?
Moze byt vadna wifi karta. Alebo deaktivovane zblbnutym EC, skusil by som to vypnut a vybrat baterku a nabijacku na miniutu. A skontroloval by som aj rozne utility vyrobcu na zapinanie wifi prip skusil vypnut a zapnut wifi.
Nejaku inu siet niekde inde to najde?