Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ntb

Zdravím všechny odborníky potřeboval bych poradit s ntb dostal jsem ntb dell precision m4400 při prvním spuštění mi našel grafiku normálně, jenže jsem tam chtěl win 7 tak jsem se jal instalace vše v pořádku až na to že nyní mi to nenašlo grafiku a i když tam chci nainstalovat origo ovladače na kartu co tam mám tak mi to píše že není ta grafika vložená a ani ve správci jí to nenašlo poradí někdo???
Upravena velikost písmen. Není nutné psát jako pako. (karel)

A) Nekrič na nás! Písanie veľkými písmenami sa na fórach považuje za kričanie, vynucovanie si pozornosti, rozkazovanie!
B) Ak sa niečo inštaluje, zisťuje sa, čo k tomu patrí. A potom sa to hľadá. V prípade NB sa ovládače hľadajú a sťahujú zo stránok výrobcu NB! Takže tam hľadaj - ak však tento NB má podporu pre Win 7 - pretože podľa špecifikácií má podporu Win XP, Win Vista, Win XP Business, Win Vista Business, Win 7 Professional Bonus 64-bit. Jeho grafika je len 512MB.

Omlouvám se za ta velká písmena, a teď k problému nejde o to že bych neměl ovladače ty jsem dnes stáhnul od výrobce a pro jistotu jsem stáhnul i ulitu pro automatickou detekci grafiky od nvidie jenže mi to píše stále to samé, že tam ta grafika prostě není. A ve správci zařízení mi to ukazuje pouze Standartní grafický adaptér s rozlišením VGA. Takže podle vás tam ty sedmi vokna home premium 64bit nemají co dělat a problém s grafikou má spojitost s nima?? děkuji za odpověď

Ano stahoval sem od Dellu ale jet ovladač grafiky nic jinýho jsem neinstaloval a ani nestahoval :) jsem analfabet co se týče ntb vždy jsem radši měl tower tak se zatím jen seznamuji. co se týče těch instalací komponent atd čím mám začínat atd ? jak říkám jsem analfabet