Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stratený HDD

Mám starší interný sata disk ktorý sa po naformátovaní vo windowse stratil. Predtým pracoval normálne. Nie je vidieť v prieskumníkovi ani v správe diskov. V biose a v správcovi zariadení je viditeľný a pracuje správne. Dá sa stým niečo robiť alebo je poškodený. Vďaka.

Jestli tam skutecne neni (posuvnik), tak mas naboreny registr systemu, dej obnovu z bodu obnoveni systemu z doby kdy to fungovalo. Velmi pravdepodobne jsi musel cistit nejakym cisticem systemu s administratorskyma pravama, jinak se to stat nemohlo.

Samozrejme že tam nieje žiaden disk len vymeniteľné- to je čítačka kariet.
A bod obnovenia žiaden nieje. Neviem či je ochrana systému štandartne vypnutá ale bola.
Aj tak vďaka asi ho vyhodím alebo keď bude možnosť pripojím k inému PC a uvidím.