Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černá okna aplikací

Zdravím, mám takovýhle problém. Po zapnutí notebooku všechno v pohodě naběhne, funguje OK, ale tak cca okolo 2 minut, když chci otevřít jakékoliv okno, aplikaci, tak ji mám úplně černou, včetně nabídky start apod. Co s tím ?

chyba.jpg

To bude urcite nejaka najnovsia MS vychytavaka ulahcujuca pracu v skvelo fungujucich W10 (ako tu podaktori tvrdia :)
Tie win nie su nejak rozdrbane nejakymi system care alebo cleanermi apod? Co vsetko sa ti spusta po starte? Spravca uloh a tam je zalozka spusteni, da sa to tam vsetko aj povypinat na test, a restart, co sa nieco zmeni.