Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC neraguje na PW switch

Zdravím, dnes ráno som zapol pc a po nabootovaní BIOS-u mi pc vypísal, že nedetekoval žiaden HDD. Pc som vypol, skontroloval HDD, vymenil SATA kábel a znova zapol. Resp. skúsil som to. Pc nereaguje na tlačidlo zapnutia, skúšal som ho zameniť s tlačidlom na reset ale žiadna zmena. Zdroj som samozrejme vypol pred odpájaním HDD. Zdroj je ok, po prepojení zeleného a čierneho kábla sa rozbehne. Reset CMOS nemal žiaden efekt. Čím to môže byť?

Build:
AMD FX-6300 Black edition
AMD Radeon R7 250 1GB
Zeppelin 8GB DDR3 1600MHZ CL11
Zdroj Evolveo 550W
MOBO Asus M5A97 R2.0
HDD Seagate Barracuda 7200.12 500GB

Vďaka za odpoveď

Premostil som SW priamo na zdroj, všetky vetráky nabehli, grafika sa rozsvietila no MOBO bola bez známok života.. Žiadne pípnutie, ledka, nič.. Bola kupovaná 17.6 2016 z alzy ako úplne nová, mala tedy dosť krátku životnosť..