Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED diody blikající do hudby

Nevím jestli to sem uplne patri ale nevim kde to lip napsat ... muze mi nekdo rict jak se jmenuji takove ty led diody ktere blikaji do ruznych barev na hudbu ? respektive takova ta krabicka myslim ktera se zapoji k pc a podle hudby potom diody blikaji atd. Dík předem

zkratka neco takovehoto watch (je to na zacatku videa a ne nejsem zadne decko co cumi na youtuberi ale zkratka tam to jde nejlip videt) vim ze je tam konkretni krabicka a ta se asi da sehnat ale vi nekdo o tom jestli je to nekde v cr ? a pripadne jestli to zvladne amater zapojit ?