Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkčnosť driverov internetu po odstránení antivírusu

Zdravím,po odstránení ESETu mi prestal fungovať kompletne celý internet,ukazovalo mi,že wifi funguje normálne,ale keď som otvoril nejaký web,naskočilo: Žiadne internetové pripojenie . Problém som skúsil vyriešiť jednoducho,funkciou riešiť problémy,vypísalo to:
Pravdepodobne sa vyskytol problém s ovládačom pre adaptér Wi-Fi. A nedal sa opraviť,pretože: Systém Windows nemohol automaticky previazať zásobník protokolu IP so sieťovým adaptérom.Tak som odinštaloval starý driver,a z oficiálnej stránky acer som stiahol najnovší driver pre wi-fi. Nainštaloval som ho, a v ikonke internetu mi vyskočil ten žltý trojuholník s výkričnikom,a stále to nejde,čiže mi už ani neukazuje,že by aspon tá wifi šla,vypisuje to: žiadny internet. Pri tej funkcii riešiť problémy mi ukazuje to isté,a stále to nejde opraviť. Mal tu niekto podobný problém ? Za každú odpoveď ďakujem.

Nemáš problém s "ovladači internetu" - jednak nic takového jako "ovladače internetu" neexistuje (existují jen ovladače síťové karty), a jednak funkce "Řešit problémy" píše voloviny.

V návodu, jak ručně odstranit ESET - https://servis.eset.cz/knowledgebase/article/View/ 73/0/jak-rucn-odinstalovat-program-eset#.V4Y_IzWol hF - najdeš také (asi v polovině stránky) odstavec

Řešení problémů
Pokud vám po použití nástroje ESET Uninstaller přestalo fungovat připojení k internetu, pravděpodobně nedošlo k odintegraci ovladače Personálního firewallu (Epfw NDIS LightWeight Filter). V takovém případě je nutné ovladač odebrat ručně.

Máš tam návod, jak na to.

Teď už aspoň víš, že antivirové balíky většinou přináší víc starostí než užitku...