Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s NTB

Ahoj, mám asi 5 let starý NTB (Acer) a po hodině používání obrazovka zšedne a pak ji musím asi 20X zapnout a vypnout abych tam měl zase normálně plochu. Když mam zaplý chat tak slyším že se prostě nic nevyplo jen prostě ta obrazovka. Šlo by to nějak spravit?

Programem by to opravit neslo.
Podsvietenie svieti dalej ked to zesedne? Vidiet to ze je to rozdiel oproti vypnutemu NTB? Ak ano tak je to najskor kablom, alebo grafika, overi sa to externym monitorom ze ci to vypadava aj tam. Mozes kyvat displayom ak je to blby kontakt na kabli tak to pomoze.

Porty nemas cistit, mas k tomu pripojit monitor, aby si vedel ci vypadava aj ten. Nastane potom jedna z 2 moznosti:
a) vypadava aj ten monitor --> to potom znamena ze je vadna grafika v notebooku
b) nevypadava aj ten monitor --> to potom znamena ze problem je len v kabli/konektoroch k LCD panelu apod.