Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Wifi

zdravím
Nevíte čím to může být po nějaké době se mi odpojí wifi aji když něco dělam a žádně wifi sítě to nevidí až když restartuji notebook je Acer N15W4 s win 10 ovladače aktuální dík moc

A tie ovladace vsetky su z webu acer pre Win10, a si ich skusal rucne preinstalit? Alebo pouzivas nejake genius aplikacie co tahaju nespravne ovladace?
V tych aplikaciach od vyrobcu by malo byt nejake zapinanie vypinanie wifi alebo podobne veci, najprv by som to popozeral co v nich je. Alebo mozes skusit aj odinstalit samozrejme. Alebo updatovat z webu vyrobcu nejake aktualne pre Win10.

Intel Celeron N3150 @1.60 GHz

to je zas mrdka.
nechápu že se acer obtěžuje ty shity vyrábět. nemohl by prostě požádat české cenové citlivé šetřílky, ať jdou své peníze rovnou hodit do kanálu?

co to má jako dělat - má si to hrát na notebook? budeš si k tomu nastavovat budíka, než se ten krám rozdýchá?

Tieto baytraily funguju uplne normalne a svizne kym to user nezabije nejakym dementnym balastom, vyhoda je a) pasivne chladene (lebo 6W) b) vydrz na baterku kludne aj 9hodin (lebo 6W)
Pouzivam 2core baytrail (tiche 0dB lebo eMMC chip a bezvetrak a super lahke lebo eMMC chip a bezvetrak), a je to normalne pouzitelne s W8.1 (a on ma tam 4core)
P.S. mam taky pocit ze to je W8.1 notebook updatovany nejakym cinanom debilom na W10, debilizmus ludstva sa neda zastavit.