Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jednoduchý program najednou běží pomalu...:-(

Jednoduchý program, který se spouští v "příkazovém řádku", je najednou extra pomalý.
To co mu trvalo vypsat nula,nula prd sekundy, tak mu trvá 15s!
Jedná se o jednoduchý program na výpis "nějakého" textu.
Je zajímavé, že z ničeho nic... pod jinými profily to chodí normálně (i ne admin).

Nějaké nápady? Nějaká priorita programů?...

Neni v tom ziadna priorita programu, ak neni CPU na 100% vytazene inou aplikaciou.
Taky problem skor bude zavisiet od toho co ten program robi a jak to robi, kam pristupuje, apod. A aj od toho v com si ho spustil a ci to je Win konzolova aplikacia, alebo nejaka 16bitova DOS aplikacia.

Najedno, Neco, z Niceho , Nic, nechces napsat radeji primo v cem nebo o CO jde presne ? :-)
Spustis to Neco jako spravce ? Menil jsi Neco v nastavenich ? Jestli to Neco ma pristup na Internet, muze za problémem stat Firewall brana, nebo vyse uvedeny AV.

Program vezme text. soubor 3 řádky zkopíruje do jiného souboru, jinak naformátovaného.
Uživatel není admin a jak jsem psal pod jiným uživatelem to funguje normálně - na stejném PC.
Aplikace je napsaná v C, má pár kilobytů, antivir jsem zastavil.

Jaky operační systém?
MS zavedl nový systém, který řeší automaticky problémy s kompatibilitou. Pokud program způsobí víckrát problém, Windows jej přehodí do jiného režimu, kde sleduje co program dělá, hlídá, aby nepadal apod. A to vede ke zpomalení. Bohužel teď se m iz hlavy vykouřilo nějaké klíčové slovo, podle kterého bych to našel :-(

P.S. zkus něco jako Compatibility Troubleshooter