Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenacitaji se obrazky

Zdravim, uz delsi dobu mam problem s obrazkama na netu a vubec nevim co s tim..
at kliknu kamkoliv, musim strasne dlouho cekat na nacteni obrazku.. kdyz je to na fb, tka nekdy obrazky nenactou vubec a kdyz uz rpece a nejaky otevru, je takovy rozostreny a musim cekat nekolik sekund (nekdy i minut) na to, aby se zaostril.. nevite nekdo co s tim? diky moc
moje sestava
ZD- msi 970 gaming
CPU - amd fx 8300
VGA - msi radeon R9 270
Ram - 16gb 1600MHz
myslim ze mam solidni sestavu, tak nevim co tomu hrabe..

internet mam 40MB od O2 (jiny se u nas poridit neda ;-) )

Zkusils jiný prohlížeč? Používáš nějaký internet security program, který chrání před zlem internetu? Nejlepší by bylo vzpomenout si, co se vylepšovalo od doby, kdy to fungovalo.
AdwCleaner a MBAM neublíží, na vytížení CPU ses snad podíval.