Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padaní OS

Zdravím
Dotaz spustím uttorent jaké koliv stahování a notas spadne Win 10.. modrá obrazovka restartuje se a jede dělá to při jakém koliv sustění torrentu.

Ten torrent bude spustet nejakou nekompatibilni sitovou sluzbu /=> Socket, ktera bude provokovat uvedené modré obrazovky.
Vse je uvedeno v Windows dprohlizeci udalosti.
TiP ~ Zkus na zkousku dezaktivovat Firewall

• Divej, stiskni klavesy <WIN+R> a vloz nasledujici prikaz :

eventvwr

• Mel bys videt posledni kritickou udalost ktera vedla k uvedenénému "Fatal Error" BSOD /modré obrazovce, mas u nich i cas, tak se v tom da i orientovat, podle toho, kdy se to stalo.
TiP ~ Zkus pouzit i jinou verzi Torrentu, aktializuj Framework, etc

• Tak si tu aplikace TORRENT najdi ve Firewall a pridej ho jako "VYJIMKU". /de to na 2 kliknuti.
Kernel-Power 41 nic nenzamena, tusim ze je to jen neco jako neprirozeny restart nebo vypnuti../nahlé zastaveni systému, nic urcitého k <BSOD>

Nevím nastavil jsem v uTorentu co se dalo cache atd marný ,HDD vylít nárazově na 100% přestalo to stahovat (v uTorentu to tam sekalo pořád přetížení HDD i když jsem to omezil na minimum,přestalo to stahovat,pak se to na chvilku rozjelo,net nepoužitelnej) a takhle dokola dokavaď se to nekřáplo celý,vyměnil jsem HDD za novej (na starým WD to fachalo jak mělo 8 let)ovladače všechno nainstalovaný,jinde jsem to probíral a ten Black mu dělal to samí,řek ať stahuju na druhej HDD a od tý doby Ok.Jiný programy na stahování jeli Ok jako freerapid...

: Podívej se do BIOSU, jak más nastavené RAM ?
TiP ~ Zda-li más RAM na frekvenci "1666MHz" nastav jim "1333HMz" /na jejich napájení nesahej a nech ho AUTO.
*S obdobnym BSOD jsem se potkal pri u OC, kde problém pocházel z napajení modulú.

[TiP] ~ NENÍ podmínkou, ale silne by ti doporucil porovnat tvou verzi BIOS s poslední dostupnou, kde byvá obzvlást u <NTB *kde jsou nastavení v BIOSu omezena> reseneny nekteré problémy, stabilita, zabezpecení, tak jak treba profil napájení modulu RAM.