Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřehraji video ve fHD , chce to novou grafiku.

Dobrý den, pořídil sem si kameru GoPro hero 4 black co má super recenze. Jen do recenze nikdo nenapíše že to chce "super" počítač aby se daly přehrát videa na 1080p 120fps a lepší.
Nyní mám - Windows 10, cpu AMD Phenom 9550 2,2 , ram Kingston hyperx ddr2 667 4x 1gb,deska gigabite GA-MA770-DS3 (rev. 1.0), vga saphire HD3870 512mb.
A otázka zní- myslíte že mi pomůže nová graficka karta abych mohl pracovat minimálně s fHD ?? A pokud ano tak bych Vás poprosil o nejaký rady.
Díky za odpovědi

Chce to novej Pc ,mám na starším Pc podobnej CPU Athlon 6400+ a v 1080 už dostává pěkný kapky a navíc jestli ti to jede bez ovladačů chipsetu atd,tak to může dělat cokoliv,když jsem zkušebně to testnul na novějším prkně (DDR3)než máš tak to sice fungovalo taky bez ovladačů ,jenže HW dostával pěknej záhul že se sralo jak rozlišení podle monitoru ,tak to nezvládalo ani FHD a drbalo se to,pod W XP tam všechno jede jak má.....(i když ve správci se vše tvářilo jako OK)