Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone

Plánujem kúpiť nový mobil
- 13mpix,5mpix predná,zadná
- 3000 mah min.
- fullhd displej alebo lepší
- 2-3 gb ram
- nejaký overený obchod čo je známy,nechcem aby prišla prázdna krabica

Tak vidis, zajdi do nejblizsiho elektra a ten co se ti bude libit nejvic si kup.

Mimochodem zacal jsi dobre popisem pozadovanych parametru, pak se ti povedlo pridat i predpokladanou cenu, ale stale si nenapsal vyuziti, pokud je to hlavne telefonovani a SMS, tak opravdu kterykoli z nich.

Ja som tiez takto uvažoval keď som si vyberal druhý smartfon s androidom. Nakoniec vyhral LG G3 ma všetko čo potrebujem > LTE,Infraport,BT,Vymenitelnu bateriu, skvely fotoaparat so snimacom sony imx135, dostacujuci vykon a pekny ostrý obraz. Je to vlajková loď spoločnosti LG z roku 2014 a za 250€ v dnešnej dobe sa rozhodne oplatí.