Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor & GTA V - rozlišení

Zdravím,

na své LCD TV JVC LT-40V550 se pokouším zprovoznit GTA V, které jede na PC s grafickou kartou NVIDIA GTX 650 Ti, která je k TV připojena přes HDMI.
Hra jede, problém je v rozlišení. TV nabízí rozlišení Full HD 1920x1080, když ho však nastavím v PC, na displeji není vidět celá pracovní plocha, jako by se na displej nevešla. Když nastavím nejvyšší nižší rozlišení: 1768x992, plocha už je na displeji vidět celá, černé okraje jsou minimální.
Problém je ale v tom, že toto rozlišení se ve hře GTA V nastavit nedá, při nastavení 1920x1080 okraje hry opět nejsou vidět a proto musím nastavit rozlišení mnohem nižší, abych viděl celou hru - v tomto případě je ale zase grafika hry mizerná.

Má někdo nápad, jak s Full HD rozlišením vidět celou hru na obrazovce LCD TV?
Díky!

To je u TV normalne a "by design", da sa to ovplyvnovat bud v menu TV alebo dialkovym (velkost obrazu), alebo druha moznost v ovladacoch grafiky - underscan resp overscan (googli si to k svojej grafike, zavisi to od konkretneho ovladaca)
Je to preto lebo tie TV navrhuje asi nejaky dement.