Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google play na tabletu - chyba přihlášení

Zdravím, mám problém s novým tabletem. Když se chci přihlásit na google play na androidu, napíšu správně email i heslo a dám přihlásit, pokaždé to napíše: "chyba při komunikaci s google servery, zkuste to prosím později" Wifi zaplou mám a jsem připojený. Nevíte někdo kde je problém? Díky

V tom pripade to vypada, ze Obchod Google Play neni aktualizovany a stara verze uz proste nefunguje, takze odmita komunikovat se serverama Google.

Prvne vymaz data Obchodu Google Play a Sluzby Google Play a pokud to nepomuze, tak obnova tovarniho nastaveni.

Jestli i tak nic, tak nejaka nekompatibilita a musis pockat na aktualizaci od vyrobce tabletu, takze ho muzes v podstate vyhodit.