Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj a problem s kablami smerujucimi do dosky

Takze ako uz otazka hovori moj zdroj je relativne dobry 1-2 roky stary a uz dlhsiu dobu mi robi zrejme kabel jeden z tych 20 co ide do dosky problem ked snimi pomykam tak mi proste vypnu comp niekedy ho posuniem do dobrej polohy a vydzi ist pc bez padnutia aj dva dni najskor ten kabel neni nejako dobre dotiahnuty v tom connector viete mi poradit ako to opravit napr spajkovat alebo nejako prilepit ?? pls budem vdacny diky za vas cas aj tak :D je to 600W nerad by som kupoval novy :D

takze pride mi to ako keby tie kable v tej koncovke co sa zapaja do dosky prilis behalicize zatlacenim sa asi nic nespravi no mam este dva napady bud
1 mam druhy zdroj menej wattov ze by som snim napajal dosku a ostatne by napajal tento moj pojde to ?? ale odstiknem koncovku aj z nejakou dlzkou kablou zo stareho a odstiknem tento a naspajkujem tie kable do seba a mohlo by to frcat co ty na to ??