Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem huawei android 6.0

Zdravim,chci se zeptat jak dostat aktualizaci na android 6.0 nekde se psalo ze prez hi care ale take nic,nevadi mi android 5.0 jen jakto ze vsichni maji k dispozici 6.0 a me to nenabidlo,omlouvam se ze pisu bez diakritiky pisu z mobilu,diky za odpoved.

Jestli uz je k dispozici OTA aktualizace pro tvuj telefon zalezi, jestli ji nabidl prodejce/operator tveho smartphonu.

Napriklad bude telefon XYZ od vyrobce ABC.

Vyrobce ABC sam prodava telefon XYZ v globalnim prodeji a az uvolni OTA aktualizaci, tak ji do telefonu dostanes.

Telefon XYZ ale take u nas prodava napriklad T-Mobile a tam zavisi na OTA aktualizaci, az ji uvolni ceska pobocka T-Mobile.

Ty jsi treba napriklad koupil v nejakem obchode s telefonama sedivku XYZ puvodne distribuovanou pres bulharsky T-Mobile a OTA aktualizaci dostanes, az ji uvolni bulharsky T-Mobile.

---
Tohle je nejcastejsi pripad, podrobnosti nepises, takze nemohu vedet, zda se to tyka i tebe, ale pravdepodobne.