Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem analýza BSOD

zdravím mám též problém s BSOD dnes mi to hodilo 2x. Stáhnul jsem si WinDbg a otevřel v něm "crash dump" a vypsalo následující ale bohužel se v tom nevyznám co to způsobilo za chybu. Děkuji za rady
imageshack.us

tak sem to prohledal a na ty modrý obrazovce je toto:

The problem seems to be caused by the following file: ntoskrnl.exe

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

If this is the first time you've seen this stop error screen,
restart your computer. If this screen appears again, follow
these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer
for any Windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware
or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.
If you need to use safe mode to remove or disable components, restart
your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then
select Safe Mode.

Technical Information:

*** STOP: 0x0000000a (0x0000000000064fc1, 0x000000000000000d, 0x0000000000000001,
0xfffff8000c506b3a)

*** ntoskrnl.exe - Address 0xfffff8000c5bc940 base at 0xfffff8000c47a000 DateStamp
0x5775e2f5

Ovladace nemaju byt aktualni, ale maju byt spravne. To neni to same.
Memtest86+ si urob, nabootuj to, nespustaj ziadne testy z windows.
V tom programe je tabulka. Vidis ju? Na nej mas vsetky BSOD pod sebou, tak si to vies porovnat ze ci su furt stejne. A je tam aj stlpec caused by driver.

takže základní deska: ASUS Z170-K
GK: ASUS strix GTX 970 DC2OC
RAM: kingston hyperX fury DDR4 2x8 GB
CPU: intel i5 6600K 4,5 Ghz
ZDROJ: corsair RM 550x
Systémový disk: Samsung NVMe SM951 128GB
Disk na hry: Samsung 850 EVO 250GB
Ovladače stažený odsuď: http://www.asus.com/cz/Motherboards/Z170-K/HelpDes k_Download/
Ovladač ke grafický kartě zde: http://www.nvidia.co.uk/download/driverResults.asp x/105139/en-uk

tak jsem otestoval paměti a po 8 hodinách žádná chyba.
Teď mě ale napadla jedna věc a to jestli by to nemohlo mít souvislost s tím že sem asi před 2 měsíci jel jenom na integrovaný grafice kde jsem instaloval ovladače na integrovku. Potom jsem měl tu GTX970 a instaloval sem zase k ní ovladač ale od tý integrovaný grafiky jsem už neodinstaloval a měl sem to doteď. Teď jsem ji odinstaloval a při hraní her mi už BSOD nevyskočí zatím teda. Tak jenom jestli to třeba nemůže být tohle?