Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika pouze dotaz ne problém :D

Ahoj :D
chtěl bych si koupit do starého stolního PC grafickou kartu ale netuším zda to má cenu .
jde vložit grafická karta do počítače kde není žádná grafická karta ale jen set grafických čipů ?
Počítači moc nerozumím a tak se obracím na nějaké vlídné duše co jsou ochotné poradit i zdarma :D
Za odpověď předem děkuji.

To má být špičková herní sestavá, využívající ty nejnovější modely komponent, zaručující maximální požitek i z těch nejnáročnějších titulů.
Asi to má PCI-E slot, raději dej někam fotku střev a zjisti okem, co tam je za zdroj. Opravdu leze kabel do monitoru ze základní desky?