Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení TV

Dobrý večer,

tento dotaz sem asi moc nepatří, ale mohlo by tady být hodně lidí, co tomu rozumí, protože já absolutně ne...

Budu si pořizovat tuhle TV: http://www.cnet.com/products/lg-42pg10-42-plasma-t v/specs/
a doma mám tuto zásuvku http://www.cbelektro.sk/obchod_homedir/data/787/ob razky/AYA3400121.jpg

Chtěl bych se zeptat, co ještě všechno potřebuju, aby mi jeli základní programy (ČT, Nova,....). Musím mít smlouvu s někým, nebo se dá něco chytnout i "bez ničeho"? Nebo musím ještě něco dokoupit?

Díky moc za rady

Sam od seba do nejakej zasuvky signal neskoci, bud ma ten barak nejaku spolocnu antenu, a cistou nahodou ju niekto udrzuje a je funkcna a nasmerovana na aktualne DVB-T vysielace, potom by si mohol nieco chytit ak ma ta TV DVB-T tuner (nikto netusi ptz link si dal na uplne inu TV s americkymi nekompatibilnymi normami), alebo sa na spolocnu antenu uz davno spravcovia baraku vysrali, potom budes potrebovat nejaku kablovku si zaplatit. Alebo nieco co je uz v baraku si zaplatit.
P.S. alebo pouzit stolovu DVB-T antenu, ak v tej oblasti je silny DVB-T signal.