Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťová tiskárna nefunguje

Zdravím, měl jsem připojenou tiskárnu na svojí domácí síť a všechno v pohodě šlapalo. Jednoho dne jsem měnil SSID domácí sítě a tím se vždycky automaticky všechna zařízení odpojí (na což jsem zapomněl). Všechno jsem sám tedy připojil, ale pohořel jsem u tiskárny. Ta mi prostě znova připojit nejde a já jsem pročetl už kupu fór a supportů a jsem bezradný. Kontrolka bezdrátu jen bliká. Sám software od tiskárny mě vybízí ať pro řešení problémů se sítí připojím tiskárnu pomocí USB. Jenže tu nastává ten háček, USB kabel se prostě někde ztratil a nemám ho. Byl bych vám všem fakt moc vděčný za rady, docela to spěchá, musím si vytisknout jízdenky na zítřek. Případné další informace vám dodám. Díky moc :)

Tiskárna: HP DeskJet 3050 J610

No to snad ne.. :(
To fakt neexistuje nějaké krajní řešení, nebo nové připojit to jen nějak ad hoc nebo něco? Nepotřebuju mít teď původní stav a to mít to v sítí potřebuju jen ať NTB a ta tiskárna komunikují a vytisknout pár lístů.