Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praskání v reprácích/sluchátkách při hraní na notebooku :(

Přeji pěkný večer. Mám takový problémek týkající se mého notebooku, konkrétně MSI GE72 2qf, který jsem koupil v zimě 2015. Při hraní, ale i při poslechu hudby a sledování filmů,se ozývá prakticky neustálé praskání, které je až tak výrazné, že hru nebo takový film si prostě nejde užít. Co se týče systému, tak mám Windows 10, ale neřekl bych, že je to zapříčiněno jen tím, jelikož toto praskání přišlo zhruba před týdnem (W10 mám už tak 2 měsíce) a marně jsem jako laik doufal, že by to nějakým zázrakem mohlo přejít. Proto se radši obracím nejdříve na Vás, než se v tom začnu nějako rejpat sám :-D. Pokud jsem neuvedl nějakou podstatnou informaci, dejte vědět, co nejdříve to připíšu. Předem děkuji za rady, tipy a triky, jak tento problém vyřešit :-)

Tak moze sa jednat o nejaku elektronicku zavadu v ntb, ale mozes mat nespravne ovladace, alebo nejaky iny SW problem ktory sposobuje dlho trvajucu obsluhu preruseni a potom dochadza buffer apod. Skontroluj si vo windows udpate ci to posledny tyzden nenainstalilo nieco, mozes skusit bod obnovenia systemu na datum spred tyzdna, apod.
Mozes skusit preinstalit ovladace z webu vyrobcu ntb pre ten model a pre win10 rucne.
Prehravac pouzivas jaky? Stejny pre hudbu aj video?
P.S. a moze to byt aj problem w10, aj ked ho uz mas 2mesiace. Ptz w10 je schopny sa sam znefunkcnit updatmi.

Zkontroloval jsem to nastavení u zvuku, přeinstaloval jsem ovladače, co se týče tlačení na jack... tak píšu, že mi to dělá problém, i když sluchátka zapojená nemám, a ohledně linuxu, to je pro mě velká neznámá :) A aktualizace jsem nějaký našel, ale asi jsem hledal špatně, protože poslední jsem našel v květnu, dále nic.

Mal si skusit bod obnoveni spred tyzdna-dvoch. Obnoveni systemu. Daj si tie slova do google.

Aj ked to robi bez jacku tak treba skusit s nim nieco robit ci sa nesere nieco na nom. Ale najskor mas rozvrtany ten windows alebo nejaky divny HW problem.

Linux mas na www.ubuntu.com tam mas sekciu stahnout a citas si tam ten text.

P.S. nemal si to updatovat na tu sracku10. Pisem to tu uz pol roka a aj tak vsetci praktizuju sado-maso.