Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde warcraft

Zdravím. Chtěli jsme s kámošem zavzpomínat na staré časy a stáhli jsme si War3 The Frozen Throne. Zkoušeli jsme tunngle, nic. Hamachi taky nic. Tak jsme řekl že pro tu srandu objetujeme těch 9 eur a koupili si oba na battle.net s tím, že to budeme hrát přes něj. Nikoli. Stále se na sebe nemůžeme nijak připojit. Firewall jsme oba potvrdili vyjímky, spouštimě přes správce apod. Neví někdo co by to mohlo být ? Rádi bychom si to zahráli. Díky

Mně to na desítkách jede v pohodě, používám k tomu Gameranger, tuším, že i ten patch 1.27 otevřel podporu novějším OS, i když já neměl problém ani s 1.26 :-D.

A máte oba dva staženou stejnou verzi?(předpokládám, že ano, když jste to stáhli přímo z battlenetu :-)