Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook zamrzá

Mám Aspire E Start a Windows. Stáří PC asi rok. Ro startu naběhne normálně ale náhodně se zasekne. Nejde hýbat s myší a nic se neděje. Obrazovka zůstává stejná ale zaseklá.

zkontroloval jsem teploty (maximální 57 stupňů)
Zkontroloval pevný disk (CrystalDiskInfo) - Dobrý
Aktualizoval ovladač grafické karty (přímo od výrobce intel)aktualizace proběhla v pořádku.

Po 10 minutách se noťas zasekl znova. Za 2 hodiny jsem musel už 8x tvrdej restart dát. Co mám s tím dělat? Čím to ještě může být?

Notebook je starý asi rok. Začalo to blbnout až tak před týdnem. Windows 10 je tam už instalovaný z obchodu (samozřejmě že bude legální). Ovladače od Intel jsem instaloval dnes, tak že jsem si stáhl na stránkách Intel program, po nainstalování mi to napsalo že je nová verze Grafické karty tak tu mi ten program stáhl a nainstaloval. Ale seká se to pořád. Prostě přestane reagovat.

Ještě se chci zeptat. Když jsem byl v jiném uživatelském účtu tak se mi to zatím neseklo. Myslíte že by pomohlo vytvořit nový účet? Je možné že by to přestalo dělat? To je asi blbost co?

Žádné nové programy jsem za poslední půl roku neinstaloval. Tak nevím čím to může být. Ale ráno než jsem mohl napsat sem na poradnu jsem musel PC 8x natvrdo restartovat , protože se vždy seknul.

Ked je nejak rozdrbany windows tak to neni duvod k reklamaci. Ako prve obnov Win z recovery. U W10 ale clovek nevie co tam vyrobca do toho recovery nadrbal, ci to vobec bude funkcne, ptz W10 je furt maglajz.
P.S. skus nainstalit Win10 nacisto, a potom len spravne ovladace. Instalacka W10 je na webe MS.
Ked bude blbnut hned od zaciatku aj cista instalacia tak potom je to HW problem. Ked ne tak to neni HW problem.

Obnovil bych systém do továrního nastavení(pokud tam bude volba smazat celý disk, tak použít tuto volbu), pro vyloučení softwarové chyby. Ideálně vložit jiný disk a nainstalovat čistou instalaci Win 7, 8 nebo 10. Můžeš použít jakoukoliv verzi. Každá je použitelná na 30 dní bez aktivace. Pokud se bude notebook sekat i pak, šel bych ho reklamovat (závada na desce).