Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Office dotaz

Dobry den,mám dotaz. Myslel jsem, že office jsou zdarma u každého PC, jenže jsem si zakoupil nový NTB z obchodu a zjistil jsem, že zde je jen office k vyzkoušení na 1 měsíc. Chci se proto zeptat, existuje nějaká free verze office , nebo jediná možnost je ten office koupit ? Díky

Microsoft Office nebolo NIKDY zdarma ! To ti musel jedine niekdo asi načierno aktivoval ked si to doteraz nezistil.
Ak chces pouzivat Microsoft Office tak si ho musis samozrejme zaplatit.
Ale na druhu stranu ak chces FREE verziu tak jedine vyskusat programi ako Libre Office alebo Open Office a podobne..