Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Impedentace sluchátek do uší....

Zdravím je i u sluchátek do uší nějaká impedentace podle zařízení?Mám slušně hrající Sony Ericsson co jsem měl s mobilem,ovšem když napojím do Samsungu hrajou mizerně i blbnou,zkusil jsem do MP3 chvilku to hrálo perfektně jak Koss co u nich mám,ovšem pak se mě začla celá MP3 drbat přeskakovat písničky atd,prostě nepoužitelná,myslel jsem nejdřív že je v háji, ovšem když jsem tam napojil nazpátek ty Koss tak zase vše Ok.To dělaj sluchátka spec pro mobili která jsou jinde nepoužitelná?

ked mas ohmmeter tak si impedanciu vies aj zmerat, ale za normalnych okolnosti to proste nema vplyv, aj keby mali len 4ohmy tak to ten kram ma bezproblemov dalej fungovat. Normalne mavaju take sluchatka okolo 30ohm apod. Studiovky idu az do 600ohm, co tiez neni ziaden problem, ale ak nahodou kram mera impedanciu kvoli nejakym setreniam energie, tak si moze myslet ze tam ziadne nie su strcene alebo co, ale ne mrznut. Mrznutie = HW alebo firmware robil debil. To je ale dnes normalne, nepozastavovat sa nad tym.
Ale moze byt divny jack napr velkost alebo co, porovnaj ho s inymi, skus ho jemne povytiahnut o pol mm apod. Alebo to neries a proste pouzivaj ine sluchatka s tymi vecami.

Toto mě dělali sluchátka z mobilu taky.Problém byl v tom že měli jinak poskladáný ty kontakty.Když jsem je zapojil do jiného mobilu tak začal sám volat, pouštět hudbu atd. Podle mě si to prostě myslelo že je to 4PIN jack a bralo ho to jako handsfree s mikrofonem.Když se například zvukový signál z levého kanálu zkratl do země,mobil dostal impuls že má přeskočit písničku.Konkrétně mě to dělalo na HTC One S :)