Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GK R9 380

Zdravím potřeboval bych poradit ohledně Grafické karty MSI Radeon R9 380 GAMING 2G
Takže při zapnutí PC a spuštění čehokoliv začne chladit až cca při 62 stupních vetráčky se netočí začnou se pomali točit až při zmíňované teplotě ale když spustím MSI Afterburner větráky reagují na teplotu GPU a roztáčí se ihned (vyšší teplota vyšší otáčky) a chladí super je to normální musím vždy spustit tento program

Ano, je to normalni.

Pokud chces pouzivat MSI Afterburner a chces ho spoustet pri startu automaticky jednoduse jdi do settings afterburneru a zaskrtni start with windows.

V MSI Afterburneru si muzes rychlost otaceni ventilatoru vuce teplote nastavit sam, jak ti to vyhovuje.