Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20-25 Tisíc

DD,
chtěl bych pořidít notebook aby dosahl střední třídy a dalo se snim trochu pracovat + na nějakou zabavu nepotřebuju nejnivější herní tituly potřebuju to přenášet proto ntb.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

https://www.alza.cz/asus-rog-gl552vx-cn146t-d41358 89.htm

V podobne cene je tam i MSI ovsem bez OS, takze jeste musis pripocist dvojku za Windows.

Tohle je 15", to MSI jsem videl 17".

Samozrejme cim vetsi, tim tezsi a horsi prenos.

V podstate i tento notas 2,5kg neni zrovna malo a to ma jen 4x clankovou baterii a teda to moc dlouho bez site nevydrzi.

Cim vykonejsi notas, tim potreba lepsi chlazeni, tim je tezsi, tim je drazsi, .... Jednoduse vykon a prenaseni jde vzdy proti sobe.

Zkus třeba tento:
https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-700-15isk-black -d4039797.htm
Je lehčí, ovšem má pomalejší HDD. Navíc má SSD, takže os poběží rychle. :)
Slabinou má baterii a mechaniku (pokud ji teda potřebuješ, já osobně ji klidně oželím)...
Já bych si vybral tento, HDD se dá vyměnit. :-)

Další možnosti:
https://www.alza.cz/hp-pavilion-15-ak002nc-twinkle -black-d3805772.htm?catid=18854658 - parametrově vypadá slušně, dokonce je levnější a má i mechaniku, ovšem nevím, jak to má HP s chlazením a ntb celkově...
https://www.alza.cz/msi-gp62-6qf-698cz-leopard-pro -d4148606.htm?catid=18854658 - tady je ten MSI, taky není špatný

https://www.alza.cz/msi-gl72-6qd-044xcz-d4048919.h tm?catid=18854658 - větší bráška od předešlého modelu

PS: U ntb MSI jsou šestičlánkové baterie + nevýhoda, že jsou bez os.

Ke tvym postum:

Leninovo me odpuzuje uz ta znacka, nicmene na webu nepisou pouzite pameti zatimco Asus se chlubi DDR5, takze to bych si rozhodne pohlidal, Lenovo je ve vsem horsi nez Asus.

HP je bud kanadsky zertik nebo s tebou prestavam diskutovat a tazatelovi silne doporucuji tvuj koment ignorovat.

MSI 17" je GTX 950M 2GB DDR3, to muze stacit, ale tazatel by to mel brat v uvahu. Jinak nemam vyhrad.

MSI 15" je podle me nejlepsi, ja sam, kdybych kupoval "herni" notas, tak si koupim ten, ale v 17" provedeni, ktery uz je tisic nad limit a to se bavime porad o tom, ze OS se musi koupit zvlast.

v podstatě nejde o výkon baterie ani mechaniku taky oželim jde mi čistě oto aby to něco umělo a jestli to má 2,5 kg nebo 3,5 kg už nemá vliv přenesu z bodu a do bodu b dam na napajení a tim to hasne potřeba dobre chalzení aby mohl být zapnutý aspoň 6 hodin v kuse.

Našel jsem tento na bazoši se zárukou ASUS ROG G501JW Procesor
Intel Core i7 4720HQ 2.6 GHz Haswell
Operační paměť
16384 MB DDR3
Pevný disk
128 GB SSD + 1000 GB HDD
Grafická karta
nVidia GeForce GTX960M 4096 MB
Displej
15.6" LCD FHD s rozlišením 1 920 x 1 080 - matný dávají ho za 30 asi mám vybrano