Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice - Delete error

Zdravím. Mám problém.
Již delší dobu mě trápí klávesa delete.
Když zmáčknu klávesu delete začnou se provádět jaké si akce...
Když např. otevři Word a zmáčknu delete napíšou se jakési části textu [většinou kousky naposledy kopírovaného textu + náhodná slova], samo se to řádkuje. Poté se provedou jakási klávesové zkratky, použití myši.... poté vše chvilku jde a když pak kliknu na nějaké místo kam se dá opět psát tak se tam neustále píše naposledy použitá klávesa dokud ji nestisknu čím to vyresetuji. Netuším jak se toho mám zbavit...

----
Ještě bych se chtěl zeptat jestli nevíte o nějakém programu nebo přímo o nastavení klávesnice atd... Chci aby se při stlačení určité klávesy nebo po použití klávesové zkratky přehrávali zvuky... Něco jako je v televizi v těch všemožných show jak stiskne klávesu a on se spláchne záchod atd.... :D

Asi by si si to mal najprv odvirit, mbam, eset online scanner, adwcleaner, superantispyware, janeviemcoeste. V nudzovom rezime Win.
A rozmyslat ci si tam uz nejaky program na splachovanie zachodu neinstaloval, mozno ho bude vidiet v "po spusteni".
Programy na mapovanie akcii na klavesy urcite existuju, zadaj do google slova key macro.

Za to druhé děkuji. Jinak PC už jsem několikrát projížděl antivirem. A né jenom jedním. Na poprvé mi např. eset online scanner našel něco přes 30 virů, poté jich pár odebral windows defender....v esetu jsem poté projel ještě znovu 3x čekal jsem dlouhé hodiny a pak už tam byla vždy nula. Zkusím ještě mbam, na ten jsem zapomněl :D