Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šumění v reproduktorech

Zdravím, dnes jsem si koupil novou zákl. desku + CPU. Vše funguje skvěle až na reproduktory (Genius 2.1 1250). Do teď fungovali perfektně, ale teď např. když načítám jakoukoliv stránku tak začnou šumět. Myslel jsem, že se nějak ruší s Ethernetem, ale tím to asi taky nebude. Nějaký rady/tipy? Díky

(všechny ovladače aktuální)

Naprd deska, kup si zvukovku do slotu.

Predtym skus odpojit predne jacky kejsu od dosky, v kejse mohol cinan spojit audiozem s kejsom, ak bol debil, a potom mas rusenie. A v ovl.panely-zvuky prehravanie si v detailnych nastaveniach repro skontroluj ze tam nemas povolene nejake vstupy dalsie, len wave a midi.

A daj si vo Windows vpravo dole posuvnikom zvuk na hlasnejsie, a daj si tichsie volume knoflik na repro.

P.S. a preistotu audiokabel ved co najdalej od ostatnych kablov, bohvie ci je vobec tieneny.
Mozes skusit aj dosku len na stole bez kejsu (zapnes spojenim PWR pinov), ze ci to nebude lepsie, ak tam nebudu pospajane zeme krizom krazom cez kejs kdesi

vyměnit Ethernet jsem taky zkoušel

nezkousel. Ethernet neni kabel, ethernet je napr. aj karta.
Kup si normalnu zvukovku alebo to vyber z kejsu na test, uz som to pisal. Ked nepomoze tak si kup normalnu zvukovku a ne cisky integrovany srac. Ked to pomoze tak hladaj kde je spojenie audiozeme na kejs.