Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání her

potřeboval bych poradit mám tuto sestavu Microsoft Windows 7 Ultimate
Grafický adaptér NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB)
Typ CPU OctalCore AMD FX-8120, 3400 MHz (17 x 200)
ASRock 970DE3/U3S3 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM,
2x 4 GB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
a sekají se mě hry i ty které hruju na starém pc 4x slabším a tam běží ok tak kde je problém děkujisekání her

je více možností

1) máš špatné ovladače, okud jis je stáhnul a v jakém pořadí jsi je instaloval/ použil jis nejaký driver booster apd. ?
2) máš zavšivený systém, kontrola mbam + adwcleaner v nouzovým režimu
3) možná přehřívání, sekají se hned po zapnutí ?/ měřil jis teploty ?

hry se začal sekat hned po instalaci os nebo až po nějaké době ?

už víc toho nevymyslím