Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Muj notebook a hra L.A Noire, rada jak to zprovoznit plynule

DfeP

Ahoj toto je muj notebook, prosimvas poraďte ruzny zpusoby jak tu hru spustit, anižby se mi sekala, moc vás o to žádám, muj stroj neni nějak moc vykonej vim to, proto ocenim jakýkoliv rady jak to spustit a posnažit se co nejvíc!!! Většinu her utáhne ale vím, že i na bývalém notebooku jsem s tim měl problemy, dokonce i na některem PC, proto vás moc žádám. Je to moje nejoblíběnšjí hra a proto bych si chtěl jí zahrát plynule, nebo s co nejméně záseky. děkuji moc

pokud vim, tak hra vyzaduje docela silny procesor na svou dobu, tzn. s tim svym mobilnim ULV procesorem to asi pujde spatne

jedine, co muzes udelat, je snizit detaily na minimum a pripadne i nizsi rozliseni se stejnym pomerem stran

to ale asi CPU bottleneck neodstrani, takze leda koupit herni PC