Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webhosting - co se vyplatí v poměru kvalita/cena?

Ahoj, mám založený už pár měsícu nějaký projekt a chtěl bych si udělat k tomu webové stránky. Poradil by mi někdo kdo se vyzná, kde stránky udělat? Něco co se vyplatí v poměru kvalita/cena? Co jsem se tak díval, tak nevypadal špatně Wedos, ale i tak bych radši radu od někoho kdo se v tom vyzný. Předem díky za nějakou odpověď.

Změna předmětu, původně: Webhosting (host)

A ty stránky si chceš dělat sám a hledáš pouze hosting na kterém poběží třeba joomla, wordpress ... . A nebo hledáš nějaký kde nemusíš umět vůbec nic a vytvoření stránek je jednoduché pomocí šablon?

Ano, chci si je dělat sám.
Použil jsem nakonec wedos a wordpress.
Ale nastal menší problém an evím jak se ho zbavit. Stráhl jsem si jednu ze šablon zdarma a když chci začít web nějak upravovat, tak mi vyskočí error:

Fatal error: Call to undefined method WP_Customize_Manager::add_panel() in /data/web/virtuals/138948/virtual/www/domains/welo vefitness.cz/wp-content/themes/diarjo-lite/core/cl asses/customize.php on line 52

Nevěděl by někdo jak si s tím poradit? :/

• Jak jsi ji stahl a nainstaloval.
• Jak a vcem ji upravujes.
//Error zrejme znamena, ze volas nakou metodu co neexistuje, nebo je spatne nastavena.

• Jde o METODU (pridani panelu)

WP_Customize_Manager::add_panel()

V

/data/web/virtuals/138948/virtual/www/domains/welo vefitness.cz/wp-content/themes/diarjo-lite/core/cl asses/customize.php

• Na Radku : 52

Já se v tom moc nevyznám..
Stáhl jsem ji normálně na internetu na wordpress.org jednu z těch co se víc používají a hned jak jsem ji stáhl a aktivoval a dal přizpůsobit abych si ji mohl nějak upravit, tka mě vyskočí vždycky nějaký error. Vyskakuje to skoro u všech šablon akorát pokaždé na jiném řádku.

Stáhl jsem ji normálně na internetu na wordpress.org jednu z těch co se víc používají

• Nerozumim ti ani slovo..

• Takze, stahl jsi WordPress (co se nejvic pouziva? = jen jedna verze se pouziva), co jsi presne stahl a kde ?
[CZ] WORDPRESS NA STAHNUTI : https://cs.wordpress.org/wordpress-4.4.2-cs_CZ.zip
• Ted jsi ze stahlym souborem .zip delal co, rzobalil jsi ho a pak ?
Zda-li jsi ho dal primo na SERVER (zrejme pouzivas FTP), urcite po tobe chtel vyplneni databaze <MySQL>, o té se vubec nezminujes.
Pri prvni instalaci na strane SERVERU, ti po vyplneni formulare kde jsou informace jako : "Jméno Stranky", "Uzivatel", "HESLO" zadavas i informace o MySQL, pri kliknuti na NEXT/Dalsi, ti vyjede VYGENEROVANY kod, ktery musis okopirovat a vlozit do souboru wp-config.php

• Dalsi zasadni krok, je overeni nastaveni PRAVOMOCI uzivatele a jeho slozek. Zkratka slozky jako WP-CONTENT musi mit povoleni k MODIFIKACI.

Myslel jsem šablonu, to je jedno.
Wordpress jsem stáhl a nainstaloval přes Wedos a nejspíš už jsem ten prolém vyřešil aktualizací wordpressu.
Aktulizoval jsem wordpress na verzi 4.5.3 US a už můžu upravovat, tak snad bude fungoat i na ostatních šablonách teď.