Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nenabootují po instalaci

Zdravím, mám takový malý problémek :)
Koupil jse ntb Dell 15 7550 a chtěl do něj dát win7. Tak když už se mi povedlo do instalační flashky vložit usb 3.0 ovladače protože ntb nemá 2.0 port, povedlo se mi i přez diskpart nahradit oddíly GPT na které win 7 nejdou nainstalovat, a přez legasy mode, celá instalace proběhla vpořádku ale při pokusu o první spuštění počítač prostě nenabootuje...chvilku bliká kurzor a pak reboot a pořád dokola...

Není tam žádné ssd jen obyč ''hybridní'' disk
Zoušel jsem i boot přez UEFI s vypnutým secure bootem ale to vyhodí chybu

Nevěděl by někdo proč mi to takhle dělá, jestli se třeba v biosu nemusí něco přepnout nebo tak?

Děkuji.

Keby si urobil clean, tak by nevznikol ziaden oddiel. V instalatore by si videl prazdny disk bez oddielu a mal si to prazdne miesto oznacit a kliknut na Dalej.
P.S> v biose mas teda nastavene v boot order legacy boot z HDD na prvom mieste, alebo co? Mas povolene CSM? (ak to tam je)

To je prostě divný, teď jsem udělal znova instalaci w7 a během instalace se taky ntb několikrát restartoval a takový to nastavení kde si člověk vyplňuje název pc heslo atd už taky jede z toho nainstalovanýho na Hdd ne? Pač to pokaždý najede vpoho jen pak má dojít k prvnímu spuštění a to prostě nejde...

Pred instalaci si urobil ten clean? Asi ne. Alebo z beziacich windows co je ti k hovnu samozrejme.
Z instalacky nabootovat do moznosti opravy-konzola zvladnes? Ak ano tak tam napis tie 2 prikazy.
P.S. a preistotu daj na prve miesto v boot order hard disk, aj ked teda disketovku asi nemas takze to je jedno.

Bechmane tohle už je pro laika poněkud náročnější (vysoká IT škola). Lépe to svěřit do rukou někoho kdo ví co a proč dělá, dobře zná HW i SW problematiku. Za flašku vyhlášeného bylinného likéru se toho klidně ujmu.