Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vybiehajuca hláška a preblikovanie monitoru.

Ahoj PC má už nejaké tie dva roky do teraz žiadny väčší problém čo sa nedávno ale zmenilo. Zničoho nič mi sem tam preblikne monitor, proste zhasne na 1-2 sekundy a zas sa zapne. Následne dole vylezie hláška Bez_n_zvu.png toto spravý tak 2x po sebe a následne beží v poriadku ďalej. Problém je Ak mám pri to spustenú nejakú hru v tedy automaticky prestane reagovať a je nutné ju vypnúť a zapnúť. V prípade že PC ide 5-6 hod tak to spravý tak 1-2x no robí to cca len 3 deň.

Podla hlášky niečo s grafikou alebo skôr zo samotným ovladačom no preinštalovať som ho zatiaľ ešte neskúšal keďže radšej počkám na rady.

zostava ak to bude treba
GPU: msi r9 280 gaming 3g
CPU: AMD FX-8320
matična: ASUS M5A97 EVO R2.0
zdroj: Seasonic S12II-620
RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Plug and Play

Predom v ďaka za rady

Ked su to rozne verzie tak mozes skusit aj obe. Na webe amd je aj archiv, staci ti web amd, a tam skusit najnovsie a aj starsie z archivu preistotu.
Mozes skusit aj windows nacisto a len spravne ovladace z webu vyrobcu dosky a grafiky. Ale pravdepodobny je HW problem, zdroj nemusi uz stihat, menice/kondiky na grafike tiez, apod.