Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT:hodně silná matematika

3700x200x12=8 880 000 Kč!!!/za rok, z našich daní/
3700 = příspěvek na bydlení poslanců
200 = těch nadlidí
12 = měsíců v roce /to už věděl T.Texas Taylor
Omlouvám se za OT, ale tohle mně setsakra nadzvedlo. Na léky pro děti nemáme, ale na kdejakou zbytečnost se najdou.

Moc nevyskakuj, nebo si soudruzi poslanci najmou gorilu a ta tě sejme... kurvy špiny šikmooké, taky mě to sere :-(((

Taková hrůza, 9 milionů ročně na příspěvky poslancům na bydlení! Když už si chcete za terč brát poslance, tak na ně vyšťourejte něco pořádného. Tohle je k smíchu. Pokud vás rozčiluje tohle, tak nevím, co by s vámi udělalo, kdybyste si skutečně uvědomil, na co všechno vaše peníze jdou. :)

No ona to docela i hrůza je. Támhle si přidají na platech, tuhle si zvednou na příspěvcích za bydlení, zítra to může být školné pro jejich děcka, pozítří příspěvek na kosmetiku pro jejich manželky, za týden doživotní renta... takhle pomaličku, pozvolna, nám užírají z našich peněz. Nám nikdo platy nezvedne, a i kdyby zvednul, tak znám lepší využití svých peněz, než cpát je poslancům do chřtánu.

Já teda tomu moc nerozumím, ale pokud jsem dobře poslouchal, tak příspěvek na bydlení mají 17k - netušim, kde se v tom vzorečku sebralo 3,7k ..