Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

DD, hodlám si koupit tuto sestavu co mi poradil kamarád grafiku už jsem bohužel koupil MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8G teď hodlám koupit zbytek tohle mi doporučil https://www.czc.cz/7roter14m6jqraqvo4ll1hb73d/sezn am možná víte o lepší zk desce přijde mi dráha nebo kvalitnějším zdroji složit sám to neumím max tam dám grafiku vyndam procak atd lajk věci ani taktovat neumím díky za návrhy nebo komentář

Well takže i7 6700k chtěl bych silný základ zbytek může být šmejd do roka to překopu procak + desku kvalitní zdroj a bednu nejlíp s průhlednou Bočnicí a rovnou s větráním ať nemusím kupovat zvlášť ssd vůbec není třeba stačí jen hdd na 1 TB nikdy víc jak 500 GB sem nezaplnil

procesory majú výkonu až nadbytok, ak bude to mať na hranie a nie na nejaké blbuvinky ako virtuálne mašiny, atp. tak mu I5 stačí, radeji isť do lepší graf... mensi skrine je tiež blbosť, vo vätšej je jak airflow zvyčajne lepší (saozrejme záleží aj konštrukčne jak je riešený) ja odporúčam Cooler Master Force 500, nebo Fractal Design 300, prípadne silentiumPC brutus a pod.

ideálne je kombinácia 256GB SSD + 1TB HDD,... ostatne HDD môžete hocikedy dokúpiť,... jinak jak ste hore psali že taktovať neumíte, tak by možno vhodnejšie bolo H170 + I7 6700,... totiž ten procák aj doska sú na taktovanie. dokúpil by som na tú I7 chladič HE1224 a tú vrtulu vyhodil, dal tam Artic 12"

Prvý seznam:
Deska H170 (napríklad MSI H170A)
Chladič SilentiumPC fera 3 HE1224
vrtulu vyhodiť a dať tam Artic Fan 12"
Case by možno byla lepší (airflow) Force 500 alebo Core 3300 ktorý doporučujem viac pre túto sestavu, vid M-polov návrh:

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_37MM0137C601 2U08013EWZ012X8T010WXU0137DX013BWC013D5U011KGO01
s tým že samozrejme vy môžte kúpiť iba 256GB SSD a 1TB HDD,...

http://pc.poradna.net/q/view/1615324-pc-sestava-20 -25-tisic-kc-bez-graficke-karty?from=2016-07-15-02 .19.48&page=r1615347#r1615347

M-polove rady čo sa týka skladania PC sú snad na tejto poradni najlepšie, vlastne ešte lepšie než aj na iných poradnách v CZ/SK

odpadové? odpadové sú tie tvoje,... M-polove sestavy niesu odpad ale jedne z nejlepších, pozri tady na poradne jaké majú kladné ohlasy,... ty seš ale skurvenej retardovanej kokot čo si myslí že vie vše a ostatný sú blbý a nič nevedia. že? M-pol má dobre napsané v popisku "pouze blbec o sebe nepochybuje"... stavím sa že tys nikdy ani nesložil počítač.

už som sesmolil plno sestáv, a načo mám ja skládať svoje když som si 100% jistej že M-polova sestava v tej istej cene na tú istú činnosť je lepší než čokolvek čo tady na poradne hocikto dokáže sesmoliť, vrátane tebe, ježka, mm, sambilionka a dalších (a vrátane aj mňa samého),... okrem toho sestavu tak jak ja bych zložil tak by byla i tak hodne podobná m-polovej a to natolik že bys stejnak hovoril že jsem to od neho "odkopčil" pričom bych vše z mého mozgu vysmolil.

prosim te, pocitac s tou stejnou zvukovkou mam doma, proboha

to si hodne protirečíš, kdybys neco vedel o PC tak bys isto nekúpil neco co sám označuješ za "shit" ne? jedine ak bys byl debil, alebo nekto kto sa hrá na chytráka (ten nick :D ) a pritom vie hovno....

no vätšina softwaru je prispôsobená pracovať práve so 4 jadrami,... celkovo myslím že I7 6700 má výkonu tolik že to využije tak tisícina percenta čo se tady ptají,... procesory majú výkonu nadbytok, ak to má byť herný PC, tak bych si prišetril najmä na riadnu výkonnú nereferenční grafiku (RX 480, GTX 1070/1080) so zmeneným PCB. ;)
ale je to Vaše rozhodnutie, vy viete jak budete používať PC,... no čo ja mám skúsenosti tak I7 6700 + RX 380/390 alebo GTX 960/980 bola už pred pár mesiacmi kombinácia kdy pri hrách procák nešel ani na polovicu a grafiky boly to čo u najnáročnejších her vplívalo najviac na FPS. Ak sa rozhodnete pre K procák potom áno, potom brať ten grandis chladič.

ak bude taktovať vtedy áno bral bych ten grandis 1236, ak nebude taktovať (čož sa mi zdá že ne) tak HE 1224.
jinak bych to staval tak jak jsem to už hore psal podle M-pol sestavy akurát bych vymenil HDD za WD 1TB 7.200rpm a SSD za MX200