Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy telefon do 7,5K

Telefon do 7K +- 300kč...
Moje požadavky: LTE,FHD,Fingerprint, Gyroskop,podpora pam.karet, vyborny zvukovy vystup do sluchatek (flac), baterka na 3 dny ideal, nfc (chci si nahrat platebni kartu do telefonu)
hlavne chci plynulost prechazim z win10 a co ctu foru, tak kazdy shazuje droid kvuli sekani - bude to muj prvni android telefon
muj vyber
Honor 5x
Honor 7lite - zde mi vadi disp. 5,2
Lenovo a7010 - cpu mt675 pry neni zadna vyhra
Huawei p9 lite
Lenovo Vibe P1

co radite? Dekuji moc za kazdou radu

baterka na 3 dny ideal

na to zapomen.

podporu NFC a dalsich tvych pozadavku si zjisti sam, ale obecne founy od Huawei, pokud nebudes rootovat, nemas zajem o customROM po skonceni podpory vyrobce, tak nejsou spatne, podival bych se zejmena na:

Huawei Honor 7 lite
Huawei P8
Huawei P9 lite
Huawei G8

Potom je pro mnohe zajimavy uz starsi ale stale prodavany highend foun LG G3.

Nexusy nemaji slot na sd-kartu, osobne povazuju i variantu s 32GB bez moznosti pridani sd-karty za spatnou, chtelo by to mit 64GB, coz neni.