Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mi windows update

Zdravím,

Dnes sa uz od rana pokusam si nainstalovat win 10 lenže nedarí sa mi...Ked som sa o to pokúšal cez inováciu pomocou stiahnutia ištalačky tak mi to zamrzlo na 97% a aj ked som cakal 2 hodiny tak sa to dalej nepohlo...Ak som to skúšal cez windows update tak neviem z akého dôvodu ale zakaždým po dlhšom čakaní mi tam vyhodí túto chybu "WindowsUpdate_80080005" "WindowsUpdate_dt000

Nevedel by mi prosím niekto pomôcť?

Nemusis prejst nikdy na nic, ani nemusis nikomu nic platit. Zatial sme slobodna krajina, som pocul niekde.

Daj tam cisty Windows a potom rob inovaciu. Ked je rozdrbany, tak to nemusi fungovat.

P.S. a tusim ze ma fungovat aj rovno cista instalacia Win10, a zadanie povodneho produktoveho cisla povodnych Win, alebo u orig. W8.x OEM si to samo najde v biose licenciu. Zevraj.

Nerob ziadne inovacie, ale novu cistu instalaciu.

v pripade akychkolvek vaznejsich problemov po upgrade zo starsieho OS, je microsoftom odporucany cisty reinstall.
neiem co s tym mas za problem ked tam mas cerstvo nahodeny OS, kde este nemas ziadne softy ci nastavenia porobene = o nic neprides.

lebo ta chyba naznačovala problém s tou službou BITS, a tú ti vyplo alebo pošahalo niečo..
dokonca sa to tu aj riešilo http://pc.poradna.net/q/view/210047-sluzba-intelig entniho-prenosu-na-pozadi-bits

skrátka to prečisti, reštartni, pozri či tá služba beží, ak nie zapni, možeš použiť aj "Riešenie problémov" z Ovládacieho panelu, je tam aj oprava windows update

ale ak to celé robíš len kvôli inštalácii win10, tak to nemusíš riešiť, daj inštalačku na USB klúč, a nainštaluješ načisto, a toto všetko sformátuješ