Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí ve hrách.

Mám takový problém s klávesnící a nevím co s tím. Normálně mi ve windows funguje i ve hrách, ale jakmile do USB zapojím herní sluchátka, tak klávesnice už jde jen ve windows, ale ve hrách nefunguje. Nevíte někdo co s tím, přitom do včerejška mi vše normálně fungovalo. Do PC jsem nic neinstaloval a nebyla ani žádná nová aktualizace win 10.

Už jsem zkoušel úplně vše. Dával jsem to do jiných USB, restartoval počítač. Odebral sluchátka ze zařízení a pořád to samé. Jen bych dodal, že mám bezdrát klávesnici. Jediné co jsem s počítačem od včera dělal, je, že jsem klavesnici dnes použil do počítače od pantáty, protože jsem me ho celý přeinstaloval a neměl jsem jinou klávesnici, tak jsem to dělal s tou mojí a od doby co jsem čidlo vrátil do mého počítače to dělá toto.

Tak už to funguje. Nakonec mi až pomohlo dát čidlo do USB ze zadní strany skříně. Do teď jsem jej ale celou dobu měl zepředu nabo v rozbočovači USB a vše dva roky fungovalo, takže nevím kde se stala chyba. Každopadáně ze zasu to funguje. Díky za rady

Iny port kde ta vec este nebola = Win nanovo instaluje ovladac, ako pre nove zariadenie. V porte kde to uz bolo sa da stejna vec vynutit tak, ze vlezes do spravcu zariadeni, zariadenie zmazes klavesou Del, a restart Win.
P.S. ale moze byt aj naprd kablik k prednym USB konektorom, alebo samotny konektor, je to vsetko cinske a naprd.