Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické restartování

Zdravíčko, při zapnutí náročnější hry se počítač restartuje bez jakékoliv chybové hlášky.

Teploty:
CPU: 40-50°C
GPU: 50-60°C (max ~65°C)

Intel Core i5-2400 @ 3.3 Ghz
Sapphire R9 280X DUAL-X 3GB GDDR5 OC
EVGA 100-B1-0600-KR
12 GB RAM
1TB HDD

V protokolu jsou kritické chyby "Kernel-Power" 41 (63)

PS: 1) Zkoušel jsem kamarádův 700W zdroj, ale stále stejná chyba
2) Ani přeinstalování systému nepomohlo
3) Zkoušel jsem teplotu GPU, které v GTA V (na ultra nastavení) vydrželo 80°C v plné zátěži...počítač se nerestartoval

Děkuji

Od kernel pover neni chyba, ale len oznam (MS tam cpe nezmyselne ikonky k tomu, lebo su dementi). Text toho oznamu si tam vies precitat aj sam.
Dovod restartu moze byt napr. pretakt, do biosu daj defaults. Alebo nejaky menic na doske nestiha napajat, kludne aj kondiky na doske mozu byt naprd, alebo niekde blbe kontakty, alebo cokolvek v HW problematicke. Nepises jaku mas dosku.
Skontroluj si ale preistotu ci to nie su bsod, pomocou nirsoft bsod viewer.
P.S. preistotu by som skusil aj ciste Win nainstalit a len spravne ovladace rucne z webov vyrobcov dosky a grafiky, ci sa nieco zmeni.

Ne.
Skus iny zdroj, dosku, apod. Kontroluj ye mas vsetky dodatocne napajania zapojene. Hladaj skraty. Apod. Skus inu grafiku alebo bez grafiky, apod.
P.S. na doske hladaj nafukle kondiky. Apod. RAM s tym takmer nabeton nesuvisi, ale pre klud duse to mozes skusat pouzivat s 1 RAM modulom postupne, ci sa nieco zmeni.