Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s internetem

Zdravím, mám problém. Poslední dobou se mi neaktualizuje chat na Twitch.tv, prostě se neukážou nové zprávy, zřídka za nějakou dobu doskočí. Taky nemůžu přijmout match(zápas) ve hře League Of Legends. Prostě klient match hledá třeba 7 min a potom napíše, že jsem ho nepřijal a musím čekat znovu(když se match najde, musí se do několika sekund kliknout na accept, je to kvůli AFK hráčům). Myslím že tyto dva problémy spolu souvisí a zatím podezřívám router. Nevíte čim by to mohlo být a hlavně jak to opravit? Děkuji

dnešní opera je založena na jádru chrome. to není tak důležité, ale jak zachází s doplňky (přesněji řečeno jak doplňky zachází s prohlížečem) je rozhodující.

Zkoušel jsem nastavit DNS na 8.8.8.8 a internet přestal jít úplně

to bys byl asi první na světě - pokud nemáš virem opravený i soubor hosts.
takže ještě kontrolu na spyware: https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/

Pardon. Zkoušel jsem nastavit DNS na 8.8.8.8 a internet přestal jít úplně. Žádný online scanner nic nenašel a v PC mám jen Microsoft Security Essentials. Taky jsem zkoušel zapojit PC přes kabel(power line), ale žádná změna...

Internet už jde i se změněnou DNS, problém to ale nevyřešilo. Zkusil jsem i tracert(k0N7nol) a myslím že je vše v pořádku. Problém je na všech zařízení na Wifi. Tablet s Windows, mobil s Androidem, všude stejný problém. Myslím, že routeru nic nebude, vždy to fungovalo a ted to najednou zlobý i když nikdo nic s routerem nedělal. Zkusím se na to zeptat providera. Dám vědět. Díky

PS:Zkusil jsem deaktivovat IP Helper a hra najednou našla zápas za 10 sekund(šel přijmout), u dalších zápasů, ale zase stejný problém. Ach jo, až bude můj PC stará herka nahodím Ubuntu a nebudu muset pořád řešit problémy jako na widlích..