Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webhosting-Wedos-Wordpress

Dobrý den,
Před nedávnem jsem si zakoupil hosting a založil nové stránky u wedosu, stáhl jsem si nějaké šablony zdarma, ale žádná z nich mi nějak nepodporuje češtinu. Neboli když chci něco napsat, tak mi nejdou psát háčky nad písmenama tím písmem jakým bych chtěl. Zkoušel jsem šablon více ale u žádné to nejde. Nevěděl by někdo proč? Nebo o jaký jde problém?

Wedos hosting mam, Wordpress ne, nemyslim si, ze tu nekoho najdes nebo to chvili potrva. Ja pouzivam redakcni systemy Prestashop a Joomla a s obema se obracim na specializovana fora, kdyz neco potrebuju, tobe bych to u Wordpressu doporucil taky, zkus pohledat pres Google, urcite nekdo neco vede.