Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem play on linux, wine

Dobrý den, na steamu mám pár koupených her, které nejsou pro linux a nejdou tudíž stáhnout, a tak se ptám jak to mám udělat pomocí programů wine a play on linux ( moc bych byl rád za podrobný postup) (hry např, stronghold crusader atd) předem děkuji

ty hry musi fungovat pres wine, to je zasadni podminka, pokud si pres google najdes, ze funguji, tak stahnes pres playonlinux (wine) Steam klienta urceneho pro Windows, ten pres Wine funguje. Pres nej pak poresis ty hry.