Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nepravidelně sekne, ale pořád běží.

Dobrý den, na začátku června jsem koupil PC a od té doby se mi už 4x sekl. Zatím jen při přehrávání videí na YT. PC se totálně sekne, kurzor, klávesnice a nejde nic dělat. Pouze ho musím přes bednu vypnout a znovu zapnout.. Oba HDD i SSD jsem testoval v HD Tune, CPU zase v OCCT a vše úspěšně dokončeno. Žádné zbytečné apky jsem neinstaloval a drivery mám aktualizované.
Od samého počátku mám NOD32. Tudíž asi bez virů.

PC: Windows 10 Home, I5 6500, 1x RAM Kingston DDR4 8GB, Z. deska: MSI B150A Gaming Pro, Zdroj: Evga SuperNova G2 750W, Samsung SSD 250GB, HDD WD Caviar Blue 1TB.

Takže přemýšlím o dání do servisu na diagnostiku.. Ikdyž opravdu nerad, jako asi každý

Jedině z MSI stránek.. Které všechny ti teď neřeknu, ale co bylo potřeba.
Vidím to na MB, možná RAM.. Nevím, zítra ho vezu na servis..
V BIOSU jsem se nevrtal, pouze jsem si seřídil fany..
P.S. tak už po 5x. Přijde mi, jako by se to stávalo častěji